Politike

Berisha publikon mesazhin: Djalit të Spartak Brahos i kanë bërë atentat, Policia fsheh ngjajren

Sipas mesazhit të publikuar nga Berisha, shkruhet se datën 18 gusht në Durrës, ka dështuar atentati ndaj djalit të Brahos, Arbrit.
Featured image of article: Berisha publikon mesazhin: Djalit të Spartak Brahos i kanë bërë atentat, Policia fsheh ngjajren Spartak Braho dhe Sali Berisha

TIRANË– Ish-kryeminsitri Sali Berisha, ka publikaur një mesazh të një qytetari, i cili shkruan se djalit të deputetit të PS, Spartak Brahos i kanë bërë atentat.

Sipas mesazhit të publikuar nga Berisha, shkruhet se datën 18 gusht në Durrës, ka dështuar atentati ndaj djalit të Brahos, Arbrit.

2 persona me kallash qe e prisnin tek hyrja e pallatit. policia blindoi zonen por atentatoret u arratisen. asnje njoftim ne lajme e as nga policia nuk u dha”, shkruhet në mesazhin e publikuar nga ish-kryeministri.  

POSTIMI I PLOTË

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Atentat ndaj djalit te Spartak Brahos. Policia fsheh ngjarjen! Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

pershendetje zoti berisha Ne darken e dt 18 gusht ne durres ka deshtuar tentativa per vrasjen e djalit te spartak brahos arbrit. 2 persona me kallash qe e prisnin tek hyrja e pallatit. policia blindoi zonen por atentatoret u arratisen. asnje njoftim ne lajme e as nga policia nuk u dha .Per me teper thuhet se Spartaku me te birin kane shkuar dhe kane takuar per sqarim apo pajtim prinderit e djemve dhe aty djali i Spartakut i ka qelluar me broke uje.Pas kesaj gjithe keto dite Arber Brahon e shoqerojne nje grupe policesh para dhe mbrapa kudo qe shkon. Te lutem publikoje se policia i mbane te fshehta te gjitha keto!

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment