Politike

Berisha publikon foton e sikletshme, Veliaj me pantallona e lagura?

Kjo foto e Veliajt me pantallona të lagura, nuk i ka shpëtuar Sali Berishës, i cili ka ripostuar.
Featured image of article: Berisha publikon foton e sikletshme, Veliaj me pantallona e lagura? Foto dhe mbishkrimi i Sali Berishës

TIRANË- Një foto e sikletshme është publikuar sot në mediat sociale. Erion Veliaj, teksa ka postuar disa foto nga takimet elektorale, njërën prej tyre duket se nuk e ka parë në detaje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Foto e publikuar nga Veliaj

Kjo foto e Veliajt me pantallona të lagura, nuk i ka shpëtuar Sali Berishës, i cili ka ripostuar. Berisha në një reagim në Facebook fotos i bashkëngjit shkrimin: Lal Plehu apo Lal Pampersi..!

Shto Koment