AktualitetPolitike

Berisha nxjerr fotot: Eskorta e Ramës përfshihet në aksident

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar disa foto ku sipas tij eskorta e kryeministrit Edi Rama ka bërë aksident.
Featured image of article: Berisha nxjerr fotot: Eskorta e Ramës përfshihet në aksident
Përditësuar:

Paraditen e sotme është aksidentuar eskorta e kryeministrit Edi Rama. Fillimisht ngjarja u publikua nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Ky i fundit publikoi disa foto që sipas tij i kishin ardhur nga qytetari dixhital. Në mesazhin e një qytetari dixhital thuhet se eskorta e Ramës është përplasur me një trajler në aksin Gose-Rrogozhinë.

Reagimi i plotë i Berishës:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Eskorta e skizoidit mender krye krye krye… aksident tjeter!

Lexoni mesazhin shikoni fotot e qytetarit dixhital! “Pershendetje Doktor Berisha ! Ishte mese e vertete deklarata Juaj qe bari qe ka konsumuar Rama ka qelluar i keq dhe tani kemi nje kryeminister me probleme psiqike . I ka kapur paniku , po e ndiejne fundin e tyre dhe nuk po shohin me se ke kane perpara . Eskorta e tij eshte perplasur sot me nje trajler ne aksin Gose-Rrogozhine .”

Fotot e publikuara nga Berisha
Fotot e publikuara nga Berisha
Fotot e publikuara nga Berisha

Shto Koment