Showbiz

Berisha: Këngët me fjalë banale të fshihen nga “Youtube”! Për 20 minuta playback marrin 15 mijë euro, bëjnë gjithçka për famë…Elton Deda mbulon fytyrën

VIDEO
I pranishëm ne studion e ‘Shqipëria live”, Berisha tha se ka këngëtarë që janë të aftë të bëjnë gjithçka për të eliminuar konkurencën dhe ja arrijnë që në koncerte të jenë mijëra persona prezentë.
Featured image of article: Berisha: Këngët me fjalë banale të fshihen nga “Youtube”! Për 20 minuta playback marrin 15 mijë euro, bëjnë gjithçka për famë…Elton Deda mbulon fytyrën Elton Deda dhe Robert Berisha

TIRANË– Robert Berisha, ka sulmuar kolegët e tij që paguhen mijëra euro për një koncert, ku sipas tij, këndohet playback.

I pranishëm ne studion e ‘Shqipëria live”, Berisha tha se ka këngëtarë që janë të aftë të bëjnë gjithçka për të eliminuar konkurencën dhe ja arrijnë që në koncerte të jenë mijëra persona prezentë.

Berisha shtoi se të oaktën në ‘Youtube’, këngët me fjalë banale duhen hequr, në mënyrë që fëmijët të mos i dëgjojnë. Ndërkohë që Berisha fliste, Elton Deda mbuloi fytyrën me duar.

Pjesë nga biseda

Robert Berisha: Këta këngëtarë paguhen 15 mijë euro për 20 minuta performancë playback. Këta këngëtarët bëjnë gjithçka për të mundur konkurencën dhe tashmë, pas pandemisë në koncertet jashtë, këta këngëtarë, do të kenë mijëra njerëz që I presin për të dëgjuar

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Flori Gjini: Mbuloji fytyrën Toni…

Robert Berisha: Ëdhtë fatkeqësi kjo, është keqardhje, por ndoshta në Youtube, duhen ndërprerë këto këngë që mos t’i shohin kalamajt…

(f.m/dosja.al)

Shto Koment