Aktualitet

Bënte çdo ditë vajtje-ardhje/ Dje i la stafetën Olsian Çelës, Arta Marku u nis menjëherë drejt Shkodrës me taxi

Arta Marku u largua me taksi drejt qytetit të Shkodrës, aty ku fillimisht ishte e emëruar në detyrë para se të merrte postin e përkohshëm të kryeprokurores së përgjithshme.
Featured image of article: Bënte çdo ditë vajtje-ardhje/ Dje i la stafetën Olsian Çelës, Arta Marku u nis menjëherë drejt Shkodrës me taxi Arta Marku, kryeprokurore

TIRANË- Ish-kryeprokurorja Arta Marku i ka dorëzuar ditën e djeshme detyrën Olsian Çelës, të cilin ajo e ka pasur edhe shok klase.

Mësohet se menjëherë pasi i dorëzoi detyrën Çelës, Marku u largua me taksi drejt qytetit të Shkodrës, aty ku fillimisht ishte e emëruar në detyrë para se të merrte postin e përkohshëm të kryeprokurores së përgjithshme. Mësohet se Marku ka qënë rikthyer në Shkodër prej një javë për shkak të tërmetit. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Tërmeti i datës 26 nëntor i ka dëmtuar banesën me qera në një lagje pranë Prokurorisë së Përgjithshme dhe që pas asaj dite e Marku është kthyer me banim në Shkodër.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment