Showbiz

“Bënin seks 12 herë në natë”, shokët e Adil Rami zbulojnë se si mburrej futbollisti për “bishën” Pamela Anderson: Ishte 52 vjeç por gruaja më e mirë që kishte pasur. Na tha gjëra interesante

Futbollisti francez Adil Rami, bënte seks 12 herë në natë me Pamela Anderson, tha një shoku i tij i skuadrës.
Featured image of article: “Bënin seks 12 herë në natë”, shokët e Adil Rami zbulojnë se si mburrej futbollisti për “bishën” Pamela Anderson: Ishte 52 vjeç por gruaja më e mirë që kishte pasur. Na tha gjëra interesante Adil Rami dhe Pamela Anderson

AMERIKE– Adil Rami dhe Pamela Anderson ishin një çift për tu adhuruar mirëpo lidhja e tyre 2 vjeçare mori fund verën e kaluar.
Ylli i Baywatch e akuzoi Ramin për tradhëti dhe dhunë ndërsa ky i fundit i mohoi.

Mirëpo pas muajsh nga ndarja e tyre kanë dalë në dritë disa informacione për jetën e tyre seksuale.

Futbollisti francez Adil Rami, bënte seks 12 herë në natë me Pamela Anderson, tha një shoku i tij i skuadrës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Adil Rami dhe Pamela Anderson

Rami na tha shumë gjëra interesante në lidhje me Pamela Anderson. Sigurisht të gjithë ishim të interesuar se si ishte marrëdhënia e tyre në shtrat. Rami na tha se Pamela ishte gruaja më e mirë që ai kishte pasur në jetën e tij. Ai na tha që ai dhe Pamela kishin bërë seks 12 herë në natë”.

Rami u bashkua me klubin PFC Sochi në shkurt dhe u largua muajin e kaluar pas një mosmarrëveshje për pagat. Ish-shoku i tij i skuadrës, Aleksandr Kokorin ka treguar për mënyrën sesi Rami mburrej tek shokët e dhomës duke treguar eksperiencat me 52-vjeçaren Anderson.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment