Showbiz

Merr veprimin e papritur! Cfarë po ndodh me Ledri Vulën?

Ledri Vula merr vendimin e papritur.Heq të gjithë fotot nga instagrami.
Featured image of article: Merr veprimin e papritur! Cfarë po ndodh me Ledri Vulën? Ledri Vula
Përditësuar:

TIRANË-Këngët e tij sapo publikohen kthehen menjëher në hite. Bëhet fjalë për Ledri Vulën i cili tashmë është kthyer në  një nga reperët me të njohur dhe më të dashur për publikun Shqiptarë dhe të huaj.

Por mesa duket Ledri ka marrë një vendim krejt të papritur që të bie në sy sapo klikon emrin e tij. Ai ka fshirë të gjithë fotot nga instagrami dhe kjo I ka habitur të gjithë fansat.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Na mbetet të presim dhe të kuptojmë se çfarë po ndofh me të?

(A.K/ Dosja.al)

Shto Koment