Aktualitet

Bënë sherr në mes të rrugës! Dy persona ndjekin me vrap shqiptarin, plumba drejt shtëpisë së shqiptarit në Itali

Sipas informacioneve paraprake, shqiptari 27-vjeçar u konfliktua me dy persona të tjerë në Montecompatri të Romës. Më pas ai u largua drejt banesës së tij.
Featured image of article: Bënë sherr në mes të rrugës! Dy persona ndjekin me vrap shqiptarin, plumba drejt shtëpisë së shqiptarit në Itali Foto ilustruese

ITALI– Një përleshje me armë zjarri ka ndodhur në Itali, ku i përfshirë ka qënë edhe një 27-vjeçar shqiptar. Pas një përleshje në rrugë në Montecompatri, ata u kthyen në shtëpinë e të riut dhe gjuajtën me katër të shtëna pistolete në portë.

Sipas informacioneve paraprake, shqiptari 27-vjeçar u konfliktua me dy persona të tjerë në Montecompatri të Romës. Më pas ai u largua drejt banesës së tij. Por dy personat, ndoshta edhe të ndihmuar nga të tjerë e ndoqën pas dhe qëlluan me armë drejt shtëpisë së tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Megjithatë nuk dihet se përse ka nisur sherri mes të rinjve, ndërsa hetimet kanë nisur nga Policia italiane.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment