Showbiz

“Bëmë mama të të ngjaj”, Khloe është rritur tashmë! Me takat e larta veshur një kopje e Zaiminës (Video)

Shpesh herë ajo poston foto me Khloe, duke treguar se ka një marrëdhënie shumë të veçantë me të bijën.
Featured image of article: “Bëmë mama të të ngjaj”, Khloe është rritur tashmë! Me takat e larta veshur një kopje e Zaiminës (Video) Zaimina Vasjari me të bijën Khloe

TIRANË- Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari prej më se një viti ka hequr dorë nga muzika dhe i është dedikuar tërësisht familjes së saj.

Shpesh herë ajo poston foto me Kloe, duke treguar se ka një marrëdhënie shumë të veçantë me të bijën.

Por Khloe tashmë është rritur dhe ka filluar të kuptojë qartë se çfarë i pëlqen dhe ose jo. Së fundmi, Zaimina ka publikuar një video, në të cilën shfaqet vogëlushja teksa po luan me takat e mamit të saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Vogëlushja Khloe shfaqet ndërkohë që po vesh takat e Zaiminës, e cila shkruan krahas videos:“S’mund ta besoj! Ajo është një zonjushë tani!”.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment