Showbiz

“Bëji yzmet burrit me Covid, lëri fotot e Instagram-it”, Ajola Xoxa kapet me ndjekësit: Mos i paragjyko të tjerët

Dikush i sugjeron Ajolës të kujdeset për kryebashkiakun e t’i lërë fotot në Instagram, ndërsa nuk ka munguar as përgjigjia e saj me ironi, duke e bërë me dije se është ajo që po qëndron pranë tij.
Featured image of article: “Bëji yzmet burrit me Covid, lëri fotot e Instagram-it”, Ajola Xoxa kapet me ndjekësit: Mos i paragjyko të tjerët Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj

TIRANË– Bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj, Ajola Xoxa, ka shpërndarë një foto në rrjetin e saj në Instagram, ku ka kapur perëndimin e diellit. Por duke marrë parasysh se lajmi që Veliaj është infektuar nga pandemia, komentuesit kanë shprehur shqetësimin për të.

Dikush i sugjeron Ajolës të kujdeset për kryebashkiakun e t’i lërë fotot në Instagram, ndërsa nuk ka munguar as përgjigjia e saj me ironi, duke e bërë me dije se është ajo që po qëndron pranë tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Hallin tim s’e paske fare ë. Po i bëjmë të dy yzmet njëri-tjetrit, pa merak. Bëji dhe ti yzmet jetës tënde dhe mos i paragjyko të tjerët pa i njohur hiç”, i është përgjigjur ajo.

Komentet

(k.m/dosja.al)

Shto Koment