Showbiz

Bëhuni gati për dasmë! Armina e tha vetë, viti tjetër e gjen nuse: Datën se nuk e kam vendosur akoma

Armina Mevlani është shprehur se viti i ardhshëm me siguri do ta gjejë nuse të ish-kryeministrit Sali Berisha. 
Featured image of article: Bëhuni gati për dasmë! Armina e tha vetë, viti tjetër e gjen nuse: Datën se nuk e kam vendosur akoma Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani

TIRANË– Së shpejti dasmë! Blogerja Armina Mevlani ka shprehur hapur se ka filluar të mendojë për dasmën e saj me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenin.

Në një intervistë për “Prive”, Armina është shprehur se viti i ardhshëm me siguri do ta gjejë nuse.

PJESË NGA INTERVISTA:

Armina: Po i paraprij dasmës. Nuk ta them datën se nuk e kam vendosur akoma.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pyetje: Do të jetë vitin e ardhshëm?

Armina: Mendoj se po.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment