KRYESORET
Art&Argëtim

Bëhuni GATI! Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë: Do keni njohje!

22 Dhjetor 2021, 14:34 Nga DOSJA
Bëhuni GATI! Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë: Do

Dashi

Kjo dite ka vlera ne lidhje me planet tuaja ne lidhje me te ardhmen dhe me jeten personale. Nje njohje erotike do ju ngazelleje.

Demi

Dita nuk eshte shume sipas formatit tuaj pasi ju ve ne levizje dhe kjo ju duket e tepert dhe me shpenzime. Por duhet te shikoni mundesine e nje ndryshimi shtepie

Binjaket

Dita e sotme ju sjell nje lajm te mire dhe nje takim shume te kendshem. Do keni biseda bashkepunimesh por edhe nje partneritet ne jeten personale

Gaforrja

Nje çeshtje ekonomike mund te permiresohet ne diten e sotme ne lidhje me punen. Nese puna juaj lidhet me udhetime apo kontakte me jashte do dalë me perparesi

Luani

Sot eshte nje dite e bukur per ju per nje çlirim personal nga streset dhe pengesat dhe ju drejton drejt nje argetimi apo nje aventure shpirterore

Virgjeresha

Pas dyerve te mbyllura shpirterore do ndjeni se ka disa gjera te mira rreth jush qe do e beje jetesen tuaj me te kendshme. Nuk perjashtohen udhetimet

Peshorja

Sot do keni nje mundesi hapjeje ne biseda dhe nje rrethane te kenaqshme ne nje ambjent shoqeror ku nuk do mungojne argetimet dhe njohjet e reja. Nje udhetim i papritur do ju surprizoje

Akrepi

Dite e rendesishme per famen dhe privilegjet tuaja. Do arrini nje sukses te papritur sidmos ne nje rreth njerëzish qe ka kontakte me jashte duke arritur dhe nje ngritje ekonomike

Shigjetari

Kjo eshte dita juaj siç do donit ta kishit Egzotike dhe me aventura. Nje udhetim me nje shoqe apo nje grup shoqeror do ju lumturoje ne kete periudhe

Bricjapi

Pavaresisht se jeni fokusuar tek qellimi juaj sot do ta hapni xhepin per disa shpenzime qe do ndryshojne humorin tuaj dhe do ju japin nje ide te re ne lidhje me punen dhe jeten personale

Ujori

Hena perball shenjes tuaj ju rikthen ne mendje dike qe ju ka bere dikur te qeshni apo te ndjeheshit se jeni te lire dhe mund te eksploroni boten

Peshqit

Kjo dite ka te beje me shume me punen dhe nje udhetim i cili do ju nxjerre nga rremuja e diteve duke ju dhene me shume hapesira edhe per nje ngritje ne karriere. Sot do ju prezantojne dike per jeten tuaj personale.

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

Sondazh

Poll

'Faleminderit përfaqësues të DASH'/ Çupi ngatërrohet në Komision, buzëqesh: S'keni shansin

'Faleminderit përfaqësues të DASH'/ Çupi ngatërrohet në Komision, buzëqesh: S'keni shansin

Rrëfimi i Dumanit/ Berisha: S’kisha dëgjuar që bandat rivale të merrnin të njëjtin vrasës

PPE për krizën në PD? Berisha: S’e di, e vlerësojmë, disa nga ne do shkojnë

Berisha korrigjohet: Ia paskam thënë gabim emrin Dumanit, e paska Nuredin

Duma e Alizoti në mbledhjen e Rithemelimit, Berisha: Do e merrni vesh në darkë

3 Komisionet në duart e Alibeajt, Berisha: Përpjekje Ramës për ta lënë vendin pa Opozitë

Miraka te Ligjet, Berisha: Bardhi të japë sqarime për vrasjen në Elbasan

Berisha: Alibeaj merr në mbledhje demokratë që nuk janë pjesë e grupit të PD

Berisha paralajmëron protesta: Droga është normë në polici, mjaftojnë dy vrasjet e fundit

Nesër zgjidhet kryesia e PD/ Berisha: Sot dorëzoj emrat

Pas Dumanit, Berisha thirrje Besian Xhixhës: Trego lidhjet e krimit me politikën

Berisha: Dumanit po i censurojnë dëshmitë, nxirrni tabulatet e Taulant Ballës me Suel Çelën

Berisha thirrje Nuredin Dumanit: Trego gjithçka, deri tani ke thënë ato që dimë të gjithë

Berisha: Gjykata Supreme janë Rama e Don Agaçio, gjthçka ndodh në dhomë këshillimi

Manja ‘pastroi’ dosjet, Berisha: Mafia e pronave u amnistua, mjafton të çojnë qesen në Apel

S'përmbahen! Bardhi: Mos më ngri zërin mua. Bushka: Flisni 7 veta në kor

PLAS KEQ te Ligjet/ Bushka: Ne jemi ndryshe Gazi, ty të është vrarë dikush në zonën elektorale

Raporti i Administratës Publike, Bardhi: Keni analizë për patronazhistët, keni marrë masa?

Raporti i Administratës Publike/ Alibeaj: Pse gjatë vitit zgjedhor ka pasur më shumë rekrutime?

Anëtarët e ish-sigurimit të Shtetit/ Alibeajt s'i pranohet kandidati, ngre zërin: Ja provat

Socialistët miratojnë të propozuarin e Berishës, Simon Miraka

Sherr te Ligjet/ Bardhi: Të pafytyrë, votuat të propozuarin e non-gratas. Bushka: Lëri patetizmat

Në qendër të Tiranës, aksidentohet autobusi i linjës së Institutit

Emrat e Alibeajt për Zgjedhoren, Balla: Sa t'i sjellë, do i miratojmë, më në fund

Presidenti/ Balla: Votat do i gjejmë, po konsultohem me dy grupet e tjera të Opozitës

Bylykbashi anëtar i Reformës Zgjedhore, Alibeaj: Nuk është provokim

'Jam kryetar grupi'/ Alibeaj: Brenda PD s'ka përplasje, s'ka bojkot për presidentin, të hënën....

Procesi i zgjedhjes, Alibeaj: Jemi gati deri në 12 të natës nëse PS ndryshon mendje

Zgjedhja e Presidentit/ Alibeaj: Maxhoranca nuk i ka 71 vota, është realitet

Procesi i Presidentit/ Ndryshon mendim pas mbledhjes, Alibeaj: Do marrim pjesë

Cilët kryebashkiakë do kallëzohen? Manja: Hetimi ka rregulla, s'bëj publike asnjë rast

Rrezikon Shqipëria nga lufta?Peleshi:Jemi të sigurtë,NATO reagon sa herë që preket një pëllëmbë tokë

Shqipëria ngre bazë të dhënash për emergjencat, çon togë në Bullgari, zgjeron kontributin në NATO

Balluku: Ka abonentë familjarë që përdorin mbi 5 mijë kw mujorë, do kenë pishina, s'fikin dritat

Miratohet koncensioni për ndërtimin e aksit Thumanë-Kashar

Qeveria vendos transferimin e të dhënave për licensat e minierave

A e ka gati Shqipëria dosjen për çështjen e detit në Hagë? Xhaçka: Në atë fazë jemi

Mbështetje për emigrantët shqiptarë në Greqi? Xhaçka: E diskutova me Dendias, do njihet gjuha shqipe

Shqipëria jep OK për futjen e Suedisë e Finlandës në NATO

Gjuhë të huaja e letërsia, ulet mesatarja që duhet të kenë maturantët për këto degë

Kisha

Mbledhja e grupit, Berisha mbërrin në selinë blu: Alibeaj vegël e Ramës, po fyejnë Diasporën

Forumi i PPE, Berisha: Po mbajnë qëndrim neutral, zëri ynë s’do mungojë

S’ju uroi asnjë ambasadë, Berisha: S’e mbaj mend ta kenë bërë ndonjëherë

Marrëdhënia me SHBA, Rama: Miqtë e BE s'e kuptojnë, u dukemi budallenj

Rama: Kemi gati projektin për një bazë detare të NATO-s, do ia paraqesim gjeneralit

Yuri Kim në sallë, Edi Rama: Do flas anglisht, të shmang përkthimin e keq që krijon probleme

U nderua me medalje, gjenerali amerikan 'i mahnitur' pas Ramës: Jeni lider!

Rama i dorëzon medalje Komandantit të NATO-s: Do bëjmë plan për një bazë detare

INCIDENTI- Rama mezi i vendos medaljen gjeneralit amerikan: Më fal, s'qenka e lehtë