Virale

Bëhet meme në rrjet, Donald Trump ndan me ndjekësit momentin kur përcillet për në ‘varr’

VIDEO
Në videon e publikuar edhe nga mediat ndërkombëtare, shihet një grup personash që kërcejnë gjatë kohës që në krahë kanë një arkivol ku sipas tyre pretendohet se brenda tij është presidenti.
Featured image of article: Bëhet meme në rrjet, Donald Trump ndan me ndjekësit momentin kur përcillet për në ‘varr’ Donald Trump dhe pamje nga video

SHBA– Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Trump ditën e sotme ka ndarë në rrjetet sociale një video, me anë të së cilës, ka përfunduar duke u bërë meme.

Në videon e publikuar edhe nga mediat ndërkombëtare, shihet një grup personash që kërcejnë gjatë kohës që në krahë kanë një arkivol ku sipas tyre pretendohet se brenda tij është presidenti.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Video që tashmë po bën xhiron e rrjetit paraqet mjaft qartë gëzimin e njerëzve kur Donald Trump do të ikë nga kjo botë. Sigurisht që kjo video nuk mund të kalonte pa u parë nga vetë

Presidenti, i cili nuk ka hezituar që ta ndajë me të tjerët por megjithatë krah videos, nuk ka shtuar asnjë koment.  Por ama, pamjet kanë marrë shumë komente dhe mijëra njerëz kanë qeshur.

(A.K.dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment