Horoskopi

Bëhen ‘copash’ për dashurinë, këto janë dy shenjat e horoskopit që dorëzohen para gjysmës së tyre

Sipas karakteristikave të shenjave të horoskopit, njerëzit e tillë u përkasin shenjës së Dashit dhe Demit.
Featured image of article: Bëhen ‘copash’ për dashurinë, këto janë dy shenjat e horoskopit që dorëzohen para gjysmës së tyre Foto Ilustruese

TIRANË– Edhe psë kokëfortë në dukje, disa njerëz jepen shumë pas dashurisë dhe bëjnë gjithçka opër gjysmën e tyre. Pavarësisht se mund t’ju duke egoist, ata kthehën në një ‘lepur’ të urtë kur ndodhet përpara njeriut që i ka rrëmbyer zemrën.

Sipas karakteristikave të shenjave të horoskopit, njerëzit e tillë u përkasin shenjës së Dashit dhe Demit.

Dashi

Personat e shenjës se Dashit njihen për karakterin e tyre luftarak dhe për vullnetin shumë të fortë që mesa duket është një armë e fortë, e mbështetur edhe nga yjet. Dashi e kërkon fatin me të gjithë mënyrat e mundshme dhe kjo këmbëngulje shpeshherë shpërblehet pasi ata marrin gjithmonë atë që dëshirojnë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Demi

Në pamje të parë Demi është një shenjë e ndjeshme dhe e brishtë, por pas tij fshihet një ndër shenjat më të forta të zodiakut. Demi është i gatshëm të bëjë çdo gjë për njerëzit, ndonëse nuk ka shumë për të bërë pasi yjet janë treguar zemërgjerë me të duke e bekuar me shumë fat. Kur partneri ka nevoje për ta, ata bëjnë gjithçka që t’i mbështesin. Për këtë arsye duhet ta ndieni veten me fat nëse keni në krah një Dem.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment