Showbiz

Bebe Rexha e dashura perfekte! Pak muaj të lidhur, këngëtarja shqiptare i dhuron partnerit ‘Ferrari’ për ditëlindje

Këngëtarja me origjinë shqiptare sapo i ka dhuruar partnerit të saj një makinë tip 'Ferrari'.
Featured image of article: Bebe Rexha e dashura perfekte! Pak muaj të lidhur, këngëtarja shqiptare i dhuron partnerit ‘Ferrari’ për ditëlindje Bebe Rexha

SHBA– Bebe Rexha është e dashura ideale! Do pyesni përse? J’ua tregojmë ne arsyen.

Këngëtarja me origjinë shqiptare sapo i ka dhuruar partnerit të saj një makinë tip ‘Ferrari’.

Bebe Rexha

Bebe Rexha zyrtarizoi lidhjen e re, pak muaj pasi u fotografua në rrugët e Los Angeles krah një djali brun. Një ditë më parë, artistja shqiptare publikoi një foto krah partnerit duke i uruar ditëlindjen, por preferoi ta mbante të fshehtë portretin e tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por, mediat e huaja kanë arritur të zbulojnë identitetin e tij dhe bëhet fjalë për kineastin Keyan Safyari, me të cilin është fotografuar duke u puthur në Los Angeles.

Dyshja u shfaq për herë të parë në publik në muajin Mars, ku u fotografuan të kapur për dore gjatë një shëtitjeje në Los Angeles. Në vitin 2017, Bebe tha në një intervistë për herë të fundit kishte qenë në një lidhje në 2015-ën.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment