Showbiz

Beatrix Ramosaj ‘ngre’ temperaturat, poston foton ‘përvëluese’ nga plazhi

Ramosaj së fundmi është “arratisur” drejt plazheve të bukura të Spanjës, ku prej andëj poston herë pas here foto.
Featured image of article: Beatrix Ramosaj ‘ngre’ temperaturat, poston foton ‘përvëluese’ nga plazhi Beatriks Ramosaj

SPANJË- Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj, për shumë kohë është tërhequr nga muzika, duke mos publikuar më këngë të reja. Ndërkohë që me fansat e saj ajo nuk i ka shkëputur marrëdhëniet, pasi komunikon nëpërmjet rrjeteve sociale.

Ramosaj së fundmi është “arratisur” drejt plazheve të bukura të Spanjës, ku prej andëj poston herë pas here foto.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

HONEY I am the V I E W 🌊🥰

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

Sot ajo ka zgjedhur që me fansat e saj të ndajë një foto me bikini, teksa është e ulur në rërë. Në këtë foto ajo ka treguar format e saj dhe shfaqet shumë seksi duke futur bishtin e syzeve të diellit në gojë.

Shto Koment