Sport

Bayern i rrëmben një gjerman Chelsea-t para duelit në Champions

Revista "Sport Bild" raporton se kampionët e Gjermanisë kanë ndjekur me vëmendje një skaut të klubit londinez dhe bëhet fjalë për Florian Zahn
Featured image of article: Bayern i rrëmben një gjerman Chelsea-t para duelit në Champions Bayern Munchen

Bayern nuk bën merkato efikase vetëm me lojtarë, por edhe me zbulues talentesh.

Kundërshtari i bavarezëve në Champions League do të jetë Chelsea dhe dueli i radhës, para atij në çerekfinale më 25 shkurt në “Stamford Bridge”, është mbyllur me suksesin e gjermanëve.

Revista “Sport Bild” raporton se kampionët e Gjermanisë kanë ndjekur me vëmendje një skaut të klubit londinez dhe bëhet fjalë për Florian Zahn.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

38-vjeçari ishte pjesë e “Bluve të Londrës” bitit 2015, ndërsa duke nisur nga janari 2020 ka punuar për llogari të rekordmenëve të Bundesligës.

M.P. / Dosja.al

Shto Koment