Politike

Bashkim Fino në siklet, s’po gjen ‘zgjidhje’, do të mbajë edhe maskë dhe të pijë puro, Blendi Çuçi ia kalon

FOTO
Teksa bisedonte me kolegët e tij në oborrin e Parlamentit, Finos i duhej herë pas here të hiqte dorë nga maska për të tymosur purot e tij të preferuara.
Featured image of article: Bashkim Fino në siklet, s’po gjen ‘zgjidhje’, do të mbajë edhe maskë dhe të pijë puro, Blendi Çuçi ia kalon Bashkim Fino

Tiranë– Nëse për shumicën prej nesh përdorimi i maskës ka qenë pak i sikletshëm, mesa duket për deputetin e karrierës, Bashkim Fino, ka krijuar edhe një pengesë më shumë sesa frymëmarrja. Teksa bisedonte me kolegët e tij në oborrin e Parlamentit, Finos i duhej herë pas here të hiqte dorë nga maska për të tymosur purot e tij të preferuara.

Foto të Bashkim Finos

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kështu, ai ka alternuar maskën me puron, ndërkohë që miqtë e tij e kanë shoqëruar me biseda dhe tymosje.

Marrë nga Panorama.com 

Etiketa:

Shto Koment