Politike

Bashkia e Kukësit del jashtë kornizave, reklamon kandidatët e PS-së për deputetë, Petrit Malaj shfaqet LIVE

FOTO
Një prej tyre, është edhe Petrit Malaj. Jo më larg se një ditë më parë, Malaj, i cili ishte i ftuar për një intervistë në emisionin “Radar”, e transmetoi atë LIVE, në faqen zyrtare të Bashkisë së Kukësit.
Featured image of article: Bashkia e Kukësit del jashtë kornizave, reklamon kandidatët e PS-së për deputetë, Petrit Malaj shfaqet LIVE Petrit Malaj dhe logoja e Bashkisë Kukës

KUKËS– Bashkia e Kukësit ka filluar që përveç postimeve për aktivitete jo politike dhe aty që kanë të bëjnë me vetë kryetarin e saj, ka filluar të bëjë edhe reklamën e personave që janë pjesë e listave të kandidatëve për deputetë të Partisë Socialiste.

Një prej tyre, është edhe Petrit Malaj. Jo më larg se një ditë më parë, Malaj, i cili ishte i ftuar për një intervistë në emisionin “Radar”, e transmetoi atë LIVE, në faqen zyrtare të Bashkisë së Kukësit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Bashkisë Kukës

Nuk dihet se me ç’tagër apo të drejtë është bërë kjo gjë, duke qenë se Bashkia e Kukësit është institucion shtetëror dhe duhet të jetë plotësisht e distancuar nga këto lloj ‘reklamash’.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment