Politike

Basha pyet qytetarët: A jeni pro ndryshimit? 

Në një postim në Facebook, Basha ka shkruar se Shqipëria ka nevojë për ndryshim dhe ka ftuar ndjekësit që të komentojnë poshtë postimit. 
Featured image of article: Basha pyet qytetarët: A jeni pro ndryshimit?  Lulzim Basha

TIRANË- Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka pyetur qytetarët ditën e sotme nëse janë pro ndryshimit. Në një postim në Facebook, Basha ka shkruar se Shqipëria ka nevojë për ndryshim dhe ka ftuar ndjekësit që të komentojnë poshtë postimit.

“Shqipëria ka nevojë për ndryshim. A jeni pro ndryshimit? Komentoni më poshtë!”, shkruan Basha.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(I.A/dosja.al)

Shto Koment