Virale

Basha përvesh mëngët live në emision, moderatori i ‘qan hallin’: Sapo keni ardhur nga terreni besoj…? Kryedemokrati: Po, po!

VIDEO
Veprimi i Bashës i ka rënë në sy edhe moderatorit, i cili i ka kuptuar dhe 'hallin' duke sqaruar edhe publikun. 
Featured image of article: Basha përvesh mëngët live në emision, moderatori i ‘qan hallin’: Sapo keni ardhur nga terreni besoj…? Kryedemokrati: Po, po! Lulzim Basha

TIRANË– Kryedemokrati Lulzim Basha është ftuar në emisionin “Aktualitet” me gazetarin Bejdo Malo.

Në fillim të intervistës, Basha ka nisur që të përveshë mëngët, duke buzëqeshur drejt kamerës. Veprimi i Bashës i ka rënë në sy edhe moderatorit, i cili i ka kuptuar dhe ‘hallin’ duke sqaruar edhe publikun.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Po shoh që po përvishni mëngët zoti Basha, sa jeni kthyer nga terreni besoj?,”-tha Malo. Ndërsa kreu i PD-së, iu përgjigj thjesht: Po, po!.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment