Politike

Basha “nxehet” me Çanin: Çerr na vendos ndonjë muzikë sa të mbarojnë sherrin këta

Moderatori Arjan Çani dhe analisti Arjan Curri, kanë nisur një debat me njëri-tjetrin në lidhje me llojin e taksës që duhet të vendoset në Shqipëri, progresive apo të sheshtë.
Featured image of article: Basha “nxehet” me Çanin: Çerr na vendos ndonjë muzikë sa të mbarojnë sherrin këta Lulzim Basha, kreu i PD

TIRANË- Kreu i Partisë Demokratike ka qenë sot në mbrëmje në emisionin “Zonë e Lirë”. Teksa në studio po diskutohej për ekonominë dhe taksat, Basha është ‘nxehur’.

Moderatori Arjan Çani dhe analisti Arjan Curri, kanë nisur një debat me njëri-tjetrin në lidhje me llojin e taksës që duhet të vendoset në Shqipëri, progresive apo të sheshtë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Basha u shpreh se e kanë nxjerr nga debati dhe kërkoi që deri sa të sheshohej ‘sherri’ mes dy Arjanëve kërkoi të dëgjonte muzikë. “Çerr na vendos ndonjë muzikë sa të sqarojnë sherrin këta”, tha Basha. Dj Çerri vendosi muzikë dhe debati në studio u sheshua.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment