PolitikeVirale

Basha ngroh zemrat e demokrateve, pamja e kreut të PD-së nuk ka të sharë (FOTOT)

Kryedemokrati Lulzim Basha ka rënë në sy me pamjen e tij gjatë konferencës së sotme për shtyp.
Featured image of article: Basha ngroh zemrat e demokrateve, pamja e kreut të PD-së nuk ka të sharë (FOTOT) Lulzim Basha

TIRANË- Mbrëmjen e sotme, kryedemokrati Lulzim Basha dalë një konferencë për shtyp lidhur me zhvillimet më të fundit në vend.

Ajo që bie në sy është “look-u” i ri i kryedemokratit Basha, i cili kishte veshur vetëm një këmishë të bardhë dhe një kollare me vija të kuqe.

Veshja e sotme ka sjellë një rifreskim në pamjen e kryedemokratit dhe kjo gjë nuk ka kaluar në sytë e simpatizantëve të tij që e ndiqnin live teksa Basha fliste nga selia e PD-së.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kryedemokrati Lulzim Basha ka ftuar qytetarët që të bojkotojnë zgjedhejet e 30 qershorit. Sipas tij, zgjedhjet janë farsë. Basha nuk la pa pëmendur as padinë ndaj gazetarit gjerman, Peter Tiede.

(k.m./dosja.al)

Shto Koment