Politike

Basha ‘i pafat’ në transmetimin live, incidenti që i ndodhi sot në Kombinat

VIDEO
Basha ka qenë në një komunikim live në rrjetet sociale me qytetarët, por gjatë deklaratës së tij ka ndodhur një incident.
Featured image of article: Basha ‘i pafat’ në transmetimin live, incidenti që i ndodhi sot në Kombinat Luzlim Basha dhe qytetari

TIRANË- Kreu i Partisë Demokratike ka qenë sot në zonën e Kombinatit në Tiranë dhe është takuar me bizneset në këtë zonë, të cilët i kanë treguar problematikat që i hasin çdo ditë.

Basha ka qenë në një komunikim live në rrjetet sociale me qytetarët, por gjatë deklaratës së tij ka ndodhur një incident.


Një qytetar teksa ka parë që Basha po filmonte veten është afruar dhe qëndroi disa momente pas kreut të PD.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Basha tentoi ta fshehë atë duke lëvizur këndin e filmimit të celularit, moment në të cilin edhe qytetari e kuptoi që ishte i padëshirueshëm dhe u largua më pas.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment