Politike

Basha këndon himnin, vajza mbrapa tij mezi mban të qeshurën (Video)

Ajo shihet në video që përkulet pak prapa liderit demokrat, ndërkohë që nuk ndjek vijën e himnit si të gjithë të tjerët por fillon të qeshë.

TIRANË– Ndërkohë që kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha mbrëmjen e kaluar nuk kishte tenor dhe filloi të këndonte vetë himnin, një vajzë u shkri së qeshuri.

Në videon e publikuar në rrjetet sociale, vajza në fjalë shihet teksa përkulet dhe qesh prapa liderit demokrat.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo nuk ndjek vijën e himnit si të gjithë të tjerët por mezi mban të qeshurën.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment