Politike

Basha bën ‘selfie’, shfaqet i buzëqeshur me kapuç në kokë, në krah të tij bashkëshortja Aurela, urimi që bën për shqiptarët (FOTO)

Basha ka publikuar një foto ku shfaqet bashkë me gruan e tij dhe iu uron shqiptarëve një të dielë të mbarë.
Featured image of article: Basha bën ‘selfie’, shfaqet i buzëqeshur me kapuç në kokë, në krah të tij bashkëshortja Aurela, urimi që bën për shqiptarët (FOTO) Lulzim Basha dhe gruaja e tij, Aurela Basha

Tiranë– Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka postuar ditën e sotme një foto, ku shfaqet bashkë me gruan e tij, Aurela Basha,  në natyrë. “Ju uroj një të dielë të mbarë  dhe orë të gëzueshme me njerëzit tuaj të dashur”, shkruan Basha

Siç shihet edhe në foto, kreu i PD-së shfaqet me një kapuç në kokë, ndërsa gruaja e tij me syze të cilat kanë një skelet në ngjyrë të kuqe. Mesa duket, në këtë ditë të bukur Basha dhe gruaja e tij kanë dalë për ecje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Duhet të themi se kohët e fundit, kreu i PD-së Lulzim Basha është bërë shumë aktiv në rrjetet sociale. Madje ndan edhe momente nga përditshmëria e tij. Më herët ai na ka treguar si pihet kafja e mëngjesit, apo edhe takimet me Verën.

J.V/Dosja.al

Shto Koment