Virale

Bardhosh dhe i depiluar, Kujtim Gjuzi zhvishet në plazh, dhjami i mbulon muskujt e barkut (FOTO)

Së fundmi ai është fotografuar në plazh, ku spikat depilimi në dallim me herën e shkuar kur Gjuzi u shfaq në plazh.
Featured image of article: Bardhosh dhe i depiluar, Kujtim Gjuzi zhvishet në plazh, dhjami i mbulon muskujt e barkut (FOTO) Kujtim Gjuzi ne plazh

Deputeti i Partisë Konservatore Albania, Kujtim Gjuzi është një nga personazhet e kthyera tanimë në një hit në rrjetet sociale.

Vetëm 2 ditë më parë, për mediat u zbulua nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, se Gjuzi nuk kishte marrë asnjë votë në zgjedhjet lokale, e përkthyer ndryshe në faktin se as vetë ai nuk ka votuar për Partinë Konservatore.

Por… punë e madhe fort! Disfatën në zgjedhje e kalon duke shijuar pushimet. Së fundmi ai është fotografuar në plazh, ku spikat depilimi në dallim me herën e shkuar kur Gjuzi u shfaq në plazh.

Kujtim Gjuzi ne plazh

Në sy të bie edhe ngjyra e bardhë e Gjuzit, që mesa duket tregon se deputeti e ka keq punën me melaninën në lëkurë. Por edhe kjo kompesohet nga muskujt e barkut, të cilët megjithëse janë të mbuluar nga shtresat e “dhjamit”, dallohen në prerje që nga larg.

(F.g/dosja.al)

Shto Koment