Sport

Barcelona-PSG-Juve, “Don Balon” zbulon operacionin e madh të verës

Dona Balon raporton se sulmuesi Paulo Dybala ka vendosur të transferohet te Barcelona. Ai ka marrë sinjalet e duhura nga katalanasit
Featured image of article: Barcelona-PSG-Juve, “Don Balon” zbulon operacionin e madh të verës Bartomeu dhe sheiku i PSG

Në Spanjë kanë filluar të flasin për një skenar spektakolar në merkato, që përfshin tre super klube: Barcelona, Juventus dhe Paris Saint-Germain.

Dona Balon raporton se sulmuesi Paulo Dybala ka vendosur të transferohet te Barcelona. Ai ka marrë sinjalet e duhura nga katalanasit se e shohin si pasardhësin ideal të Leo Messit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ky operacion do ta vinte Juventusin në kushtet për të kërkuar një super lojtar tjetër. Një super lojtar si Neymar. Don Balon ka shpjeguar se braziliani shpreson te një telefonatë e bardhezinjve. Shitja e Dybala-s mund të zhbllokojë gjithçka.

M.P. / Dosja.al

Shto Koment