Sport

Barcelona, çfarë ofensive për Lautaron: Ja super propozimi për Interin

Prandaj, për të joshur Interin, ata i kanë vendosur në pjatë disa emra ku spikasin: Semedo dhe Vidal. Por jo vetëm, edhe emrat e Arthur, Alena apo edhe Todibo.
Featured image of article: Barcelona, çfarë ofensive për Lautaron: Ja super propozimi për Interin Lautaro Martinez dhe Leo Messi

Duket se e ardhmja e Lautaro Martinez për t’u transferuar tek Barcelona po merr formë.

Klubi katalanas po bën çdo gjë për të joshur zikaltrit dhe sipas zërave Interin e pret një thesar jo i vogël plus një apo dy lojtarë në këmbim.

Barcelona nuk mund të paguajë cash 111 milionë euro sepse kjo është klauzola e Lautaro Martinez dhe duke parë Fair Play Financiar, skuadra katalanase nuk mund të bëjë një blerje kaq të madhe menjëherë.

Prandaj, për të joshur Interin, ata i kanë vendosur në pjatë disa emra ku spikasin: Semedo dhe Vidal. Por jo vetëm, edhe emrat e Arthur, Alena apo edhe Todibo.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Zgjedhja do i takojë Marottes dhe Contes. Gjithesesi, në këtë mes ka një lajm të mirë: Lautaro Martinez nuk do të bëjë asnjë rezistencë për t’u shitur.

Ai këtë gje ja ka bërë me dije edhe agjentit të tij: asnjë presion Interit. Do të shitet vetëm nëse klubi zikaltër dëshiron ta shesë.

(e.ç/dosja.al)

Shto Koment