ORA : 14:03 | 27 Tetor, 2021

VD-Banorët dalin çdo ditë në protestë/Balluku:Kemi parashikuar shpronësime tek Unaza

TIRANË– Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjitikës, Belinda Balluku ka bërë me dije se në mbledhjen e sotme të Këshillit të Ministrave është miratuar shpronësimi për dy linjat 110 kilovolt dhe 220 kilovolt. Në një konferencë për shtyp, fill pas mbledhjes, ajo u shpreh se investimi është kritik, ndërsa shtoi se për shpronësimet është alokuar një … Vazhdoni me leximin e VD-Banorët dalin çdo ditë në protestë/Balluku:Kemi parashikuar shpronësime tek Unaza