Politike

Balla mban fjalimin në Kuvend, Gjuzi ngre fletën me shkrimin: S’ka shanse PS bisedime me BE!

Gjuzi kishte shkruar: S'ka shanse PS bisedime me BE.'- me shkrim dore. 

TIRANË– Kur Taulant Balla po mbante fjalimin e tij në Kuvend, ku po fliste për zgjedhjet e 25 prillit, shkarkimin e Metës si dhe për integrimin në BE, Kujtim Gjuzi ngriti një fletë sipër.


Gjuzi kishte shkruar: S’ka shanse PS bisedime me BE.‘- me shkrim dore.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

SEANCA/ Rimblidhet Kuvendi 9 ditë pas zgjedhjeve, mungojnë Rama, Ruçi e Hajdari! Opozita parlamentare e “shqetësuar”, Gjuzi e Jenisheri: S’njohim zgjedhjet

(a.b)/dosja.al

Shto Koment