Politike

Balla: LSI shkoi për skrap! Dua ti them PD që rezultati i zgjedhjeve është ai në kuti

VIDEO
Balla iu drejtua Partisë Demokratike duke i thënë se rezultati i zgjedhjeve është ai që është në kuti dhe duhet pranuar. 
Featured image of article: Balla: LSI shkoi për skrap! Dua ti them PD që rezultati i zgjedhjeve është ai në kuti Taulant Balla

TIRANË– Kreu i grupit parlamentar i Partisë Socialiste, Taulant Balla tha ditën e sotme se LSI ka shkuar për skrap. Ndërkohë iu drejtua Partisë Demokratike duke i thënë se rezultati i zgjedhjeve është ai që është në kuti dhe duhet pranuar.


Balla: LSI shkoi për skrap, ashtu sic e shkroi vetë fatin e saj. Sot, si kryetari dua ti them PD që rezultati i zgjedhjeve është ai që është në kuti e që cdo parti politike duhet ta lexoje. Se dhe ne nuk kemi pasur rezultatin që do kishim dëshiruar por kemi marrë atë minimalin. Se të gjithe e dinë se ne kemi humbur 1 mandat.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

SEANCA/ Rimblidhet Kuvendi 9 ditë pas zgjedhjeve, mungojnë Rama, Ruçi e Hajdari! Opozita parlamentare e “shqetësuar”, Gjuzi e Jenisheri: S’njohim zgjedhjet

(a.b)/dosja.al

Shto Koment