Showbiz

“Babë e bir”, Veliaj ndan foton e veçantë me Kajanin nga sheshi i festave në Tiranë

Edhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, nuk i ka rezistuar dot kërkesës së Kajanit të vogël për të hipur në karusel, çast të cilin e ka fiksuar edhe në një fotografi.
Featured image of article: “Babë e bir”, Veliaj ndan foton e veçantë me Kajanin nga sheshi i festave në Tiranë Erion Veliaj dhe Kajan

TIRANË– Tirana është futur në atmosferën e festave të fundvitit, pavarësisht pandemisë. Kryeqyteti është zbukuruar hijshëm me ngjyrat dhe dekorin e festave të fundvitit, duke ngrohur sadopak atmosferën në këto ditë të vështira. Dhe më shumë nga të gjithë, ngjyrave dhe dritave të festave iu gëzohen fëmijët.

Edhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, nuk i ka rezistuar dot kërkesës së Kajanit të vogël për të hipur në karusel, çast të cilin e ka fiksuar edhe në një fotografi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Bekim! ❤️ #BabeBir 🎄 #FestatNeTirane”, shkruan Veliaj ne foton e publikuar në rrjetet sociale.

Erjon Veliaj

(F.g/dosja.al)

Shto Koment