Aktualitet

Babai i tre djemve! DETAJE nga ekzekutimi i 71-vjeçarit, kush ishte taksisti në aeroportin e Rinasit që u masakrua me plumba, dëshmitarët e vetëm ishin…

Burime për Dosja.al bëjnë me dije se i moshuari ishte baba i 3 djemve, 2 prej të cilëve jetojnë në Itali, ndërsa tjetri punon taksist në aeroportin e Rinasit.
Featured image of article: Babai i tre djemve! DETAJE nga ekzekutimi i 71-vjeçarit, kush ishte taksisti në aeroportin e Rinasit që u masakrua me plumba, dëshmitarët e vetëm ishin… Foto ilustruese

TIRANË– Detaje të reja janë mësuar lidhur me vrasjen e 71-vjeçarit Abdulla Budlla në Fushë Prezë. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se i moshuari ishte baba i 3 djemve, 2 prej të cilëve jetojnë në Itali, ndërsa tjetri punon taksist në aeroportin e Rinasit. Mësohet se edhe 71-vjeçari punonte si taksist, vendqëndrimin e kishte pikërisht në vendin ku edhe është vrarë me mjet tip automatik.

Trupi i tij është gjetur në afërsi të një servisi në zonën e Fushë-Prezës, dhe punonjësit e tij janë të vetmit që mund të japin detaje lidhur me autorët pasi në zonën ku ndodhi vrasja nuk ka asnjë kamera sigurie.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Lajmi kryesor: Atentat 71-vjeçarit në Prezë! U gjet pa jetë mbi një fuçi, i moshuari qëllua për vdekje nga një makinë në lëvizje, Policia ‘blindon’ zonën, disa të shoqëruar

(k.m/dosja.al)

Shto Koment