Aktualitet

Babai i Klodian Rashës flet jashtë gjykatës: Tragjedi të tilla asnjë familje të mos i përjetojë

VIDEO
Ai ka folur për mediat teksa ka thënë se shpreson që tragjedi të tilla të mos i ndodhin askujt
Featured image of article: Babai i Klodian Rashës flet jashtë gjykatës: Tragjedi të tilla asnjë familje të mos i përjetojë Qazim Rasha

TIRANË– Babai Klodianit, Qazim Rasha ka folur jashtë gjykatës pas seancës paraprake ndaj ish-efektivit Nevaldo Hajdaraj, i cil akuzohet për vrasje me dashje.

Ai ka folur për mediat teksa ka thënë se shpreson që tragjedi të tilla të mos i ndodhin askujt.


Shpresoj që tragjedi të tilla asnjë familje të mos i përjetojë. Asnjë zemre nënë të mos plagoset, asnjë zemër vajze dhe djali të mos vritet në një mënyrë makabre si puna e djalit tim“, tha ai.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Lajmi kryesor: Vrasja e Klodjan Rashës, kalon për gjykim çështja ndaj Nevaldo Hadëraj! Avokati kërkon ndryshim akuze dhe gjykim të shkurtuar, ish-efektivi i kërkon falje babait të viktimës

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment