Sport

Baba për herë të parë, vjen në jetë vajza e Granit Xhakës! Futbollisti ndan foton e ëmbël (FOTO)

Granit Xhaka ka ndarë lajmin e bukur se është bërë baba për herë të parë.
Featured image of article: Baba për herë të parë, vjen në jetë vajza e Granit Xhakës! Futbollisti ndan foton e ëmbël (FOTO) Futbollisti, Granit Xhaka dhe bashkëshortja.

Futbollisti Granit Xhaka Arsenal dhe kombëtares së Zvicrës, Granit Xhaka ka ndarë lajmin e shumëpritur se është bekuar me vajzën e sapoardhur në jetë.

Mirë se erdhe princesha jonë e vogël. Mami dhe babi të duan”,-shkruan Granit Xhaka në postimin e tij në rrjete sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Futbollisti i njohur ka ndarë foton e ëmbël teksa mban në duart e tij, dorën e vockël të vajzës që e bekoi me emrin baba.

Fotoja e Granit Xhakës.

(R.L/Dosja.al

Shto Koment