Aktualitet

Video/ Mjegulla ‘verbon’ avionët, anulohet fluturimi i “Wizzair” nga Rinasi drejt Londrës

Dosja.al ka siguruar edhe video e foto nga brenda avionit ku bie në sy mjegulla e dendur që ka rrethuar krejtësisht zonën, duke e bërë të pamundur nisjen e avionit. Ende nuk bëhet me dije se kur do të ribëhet fluturimi drejt Londrës.
Featured image of article: Video/ Mjegulla ‘verbon’ avionët, anulohet fluturimi i “Wizzair” nga Rinasi drejt Londrës Foto nga avioni
Përditësuar:

TIRANË– Fluturimi i ‘Wizzair” për në Londër është anuluar për shkak të mjegullës. Dosja.al ka siguruar edhe video e foto nga brenda avionit ku bie në sy mjegulla e dendur që ka rrethuar krejtësisht zonën, duke e bërë të pamundur nisjen e avionit. Ende nuk bëhet me dije se kur do të ribëhet fluturimi drejt Londrës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mjegulla ka pushtuar mbrëmjen e sotme kryeqytetin dhe zonat rreth Tiranës. Dosja.al publikoi pak më parë foto nga rrugët e Tiranës ku vihej re vështirësia që mund të hasin shoferët, duke shtuar probabilitietin për aksidente.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment