Showbiz

Ava Max tregon bullizmin që ka përjetuar në shkollë: Nuk doja të shkoja, më fusnin kokën në tualet

26-vjeçarja është kthyer pas në kohë, duke kujtuar bullzimin që i është bërë gjatë fëmijërisë. Në një intervistë, pasi lançoi albumin “Heaven”, ajo ka treguar se si vajza të tjera i kanë futur kokën në tualet.
Featured image of article: Ava Max tregon bullizmin që ka përjetuar në shkollë: Nuk doja të shkoja, më fusnin kokën në tualet Ava Max.

SHBA– Këngëtarja me origjinë shqiptare Ava Max ka kaluar disa periudha mjaft të vështira në jetën e saj, shkruan The Sun.

26-vjeçarja është kthyer pas në kohë, duke kujtuar bullzimin që i është bërë gjatë fëmijërisë. Në një intervistë, pasi lançoi albumin “Heaven”, ajo ka treguar se si vajza të tjera i kanë futur kokën në tualet.

Shkolla për mua kur isha fëmijë ka qenë vështirë pasi nuk doja të shkoja. Ishte nja grup vajzash që më kanë përqeshur vazhdimisht. Një ditë më vendosen në një cep të banjës dhe më futën kokën në tualet”, ka rrëfyer ajo.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ava tashmë ka krijuar një karrierë të suksesshme në SHBA dhe këngët e saj dëgjohen në mbarë botën.

(A.B)/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment