Showbiz

Ava Max publikon projektin më të ri muzikor, pjesë e albumit të saj të parë

“OMG What’s Happening” mban titullin kënga e re e saj që në shqip do të thotë “ O Zot, çfarë po ndodh”.
Featured image of article: Ava Max publikon projektin më të ri muzikor, pjesë e albumit të saj të parë Ava Max

SHBA- Artistja shqiptare me famë botërore, Ava Max ka publikuar projektin e saj të ri muzikor. “OMG What’s Happening” mban titullin kënga e re e saj që në shqip do të thotë “ O Zot, çfarë po ndodh”, këngë e cila u publikua vetëm në versionin audio, ndërsa artistja me origjinë nga qyteti i Sarandës thotë se kjo është një nga këngët e saj të preferuara.

 

View this post on Instagram

 

One of my favorite songs on the album…Omg. Tomorrow!! #OMGWhatsHappening

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by AVA MAX (@avamax) on


Ky prodhim muzikor është pjesë e albumit të saj të parë, që titullohet “Heaven and Hell”  i cili ndahet në tre pjesë me plot 15 projekte muzikore. Albumi do të përmbledhë të gjitha hitet e deritanishme të Avës si dhe projekte të reja muzikore.

(I.A/dosja.al)

Shto Koment