Showbiz

‘I nxorri sheshit’ të gjitha mes Milanos, Aurela Hoxha ‘shpërthen’ keq ndaj kritikëve: Kisha veshur mbathje, plasni sytë! Ju të nxirrni nga vetja

Të shumta ishin komentet në rrjetet e saj sociale, se Aurela kishte treguar më shumë seç duhet pasi e çara i ndalonte pranë pjesës intime. Megjithatë duket se komentet nuk janë pritur mirë nga ajo.
Featured image of article: ‘I nxorri sheshit’ të gjitha mes Milanos, Aurela Hoxha ‘shpërthen’ keq ndaj kritikëve: Kisha veshur mbathje, plasni sytë! Ju të nxirrni nga vetja Aurela Hoxha

ITALI- Modelja shqiptare Aurela Hoxha ka marrë pjesë në evenimentin ‘Boss & Vogue Italia’, ku edhe ka rënë në sy me fustanin e saj të kuq.

Të shumta ishin komentet në rrjetet e saj sociale, se Aurela kishte treguar më shumë seç duhet pasi e çara i ndalonte pranë pjesës intime. Megjithatë duket se komentet nuk janë pritur mirë nga ajo.

Me anë të një story, Aurela shprehet se ka veshur të mbathura dhe se të gjithë ata që aludojnë të kundërtën duhet t’u vijë turp.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Është e frikshme sa njerëz negativ që mban kjo tokë!!! Po sigurisht për sa kohë nuk keni asgjë më të mirë për të bërë do merreni me punët e të tjerëve…pasi kjo e imja është punë! Dhe punoj që 14-vjeçe para se të gjithë parazitët e Instagramit të merrnin hapësirë për të dhënë mendim. Për të mos folur për “gazetarët” e portalet e tyre! T’ju vijë turp! Jo vetëm që kam të brendshme, por dhe i keni të dukshme, plasni sytë! Ju të nxirrni nga vetja!,”-shkruan modelja.

Reagimi i Aurela Hoxhës

(k.m/dosja.al)

Shto Koment