Showbiz

Më e penduar se kurrë, Aurela Hoxha merr vendimin drastik pas shumë vitesh

Pendohet modelja?
Featured image of article: Më e penduar se kurrë, Aurela Hoxha merr vendimin drastik pas shumë vitesh

TIRANË –Aurela Hoxha ka bërë dhe deklaratën shokuese, gjatë një videomesazhi dedikuar mikut të saj, këngëtarit Alban Ramosaj.

Për promovimin e klipit të tij, ai ishte i ftuar ditën e djeshme në emisionin e Rudina Magjistarit, ku modelja e njohur Aurela Hoxha e surprizoi atë gjatë emisionit me një videomesazh.

 

View this post on Instagram

 

Videoklipi #Tkomdasht – Nga Barcelona Aurela Hoxha surprizon kengetarin Alban Ramosaj 🤩@hoxha_aurela @albanramosaj #Rudinavideo #rtvklan #rudinadembacaj

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo gjatë videos së bërë, kishte përdorur një filter që të shtyntë të mendoje se modelja kishte bërë ndërhyrje të tjera në fytyrë.

Kaq ka mjaftuar që pas videos së Aurelës, ndjekësit të komentojnë se ajo i kishte bërë sërish buzët, gjë e cila nuk u ka pëlqyer aspak atyre.

Pas këtyre reagimeve, Aurela s’ka vonuar të sqarojë në komente se në fakt nuk ka bërë asnjë ndërhyrje tjetër dhe për më tepër, po mendon të mos i bëjë kurrë më buzët.

Qetsohuni njerez te “mireee” nuk i kam ber me , perkundeazi, prej kohesh i kam hequr mbushjen , dhe sdo ti bej kurr meee ( ja nje hall me pak per Shqipetaret)  A nuk duket qarte qe eshte filter? Po si ju duket kenga e re e Albanit? Qe ti kthehemi temes”- ka shkruar modelja, e cila duket e penduar nga ndërhyrjet e mëparshme.

E.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment