Showbiz

Aurela Hoxha “e nxehtë” ngre temperaturat, shfaqet superseksi me të brendshme

Aurela Hoxha ka krijuar dizanjë të veshjeve të brendshme,  ka qënë vet modelja që i ka promovuar.
Featured image of article: Aurela Hoxha “e nxehtë” ngre temperaturat, shfaqet superseksi me të brendshme Aurela Hoxha

Aurela Hoxha një nga modelet dhe blogeret më të njohura, ajo prej kohësh ka krijuar edhe një linjë bikinesh.

Aurela ka krijuar dizanjë të veshjeve të brendshme.

Ka qënë vet modelja që i ka promovuar në Instagramin e saj të brendshmet, e veshur me të kuqe  me flokë bjonde e me format seksi, modelja më në formë se kurrë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Aurela Hoxha

“Mirëmëngjesi, pak nga prapaskena”, ka shkruar  teksa tregoj linjat impresive.

M.P/Dosja.al

 

Shto Koment