Showbiz

Aurela Gaçe bëhet nostalgjike, publikon foton e para 6 viteve me të vëllanë (FOTO)

Në foton që Aurela ka publikuar shfaqet në krah të vëllait të saj, e  veshur me të bardha, një nuse shumë e veçantë dhe shumë  ndryshe nga  sa jemi mësuar  të shohim më parë.
Featured image of article: Aurela Gaçe bëhet nostalgjike, publikon foton e para 6 viteve me të vëllanë (FOTO) Aurela Gaçe me vëllain e saj

 

Aurela Gaçe është një prej këngëtareve më të suksesshme dhe të dashura për publikun shqiptar.

Së fundmi duket se ajo është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto të para gjatë 6 vite, nga  shtatori i 2013 ku ajo kurorëzoi dashurinë e  saj në martesë me partnerin e saj, Skerdin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në foton që Aurela ka publikuar shfaqet në krah të vëllait të saj, e  veshur me të bardha, një nuse shumë e veçantë dhe shumë  ndryshe nga  sa jemi mësuar  të shohim më parë.

A.C/Dosja.al

Shto Koment