Showbiz

Aulona Musta në pritje të ëmbël? Fatma harron dhe e lumtur i komenton publikisht: Aww po presim beb (FOTO)

Moderatorja Aulona Must aka publikuar një pozë me bashkëshortin e tij, na bëri lëmsh komenti i Fatmës.
Featured image of article: Aulona Musta në pritje të ëmbël? Fatma harron dhe e lumtur i komenton publikisht: Aww po presim beb (FOTO) Moderatoret, Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta.

TIRANË– Një foto që ngjall dyshimet e një shtatzënie është publikuar në rrjete sociale nga moderatorja, Aulona Musta. Në një pozë me dorën mbështetur tek barku të Aulonës me bashkëshortin e saj, Fatma Haxhialiu ka nxitur edhe më tej dyshimet teksa ka komentuar rreth pritjes së ëmbël.

“Awww po presim beb”- shkruan Fatma Haxhialiu në profilin e mikeshës së saj.

Mënjëherë i është përgjigjur vetë Aulona e cila shkruan: “Buqi ti e di që nuk duhet të bësh komente të tilla”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nëse është lajm i vërtetë apo thjesht një koment argëtues, këtë ende nuk e dimë! Por, Fatma Haxhialiu ja nxorri një sekret mikeshës…

Postimi i Aulona Mustës dhe komenti i Fatma Haxhialiut.

(R.L/Dosja.al)

 

Shto Koment