Aktualitet

Audi “A4” përplaset me trafikndarëse dhe ‘fluturon’ jashtë rruge, shpëtojnë gruaja dhe djali i saj (FOTO)

Audi “A4” përplaset me trafikndarëse dhe ‘fluturon’ jashtë rruge, shpëtojnë gruaja dhe djali i saj.
Featured image of article: Audi “A4” përplaset me trafikndarëse dhe ‘fluturon’ jashtë rruge, shpëtojnë gruaja dhe djali i saj (FOTO) Foto e makinës

Lushnje- Ditën e sotme ka ndodhur një aksident në vendin e quajtur rrethrrotullimi  i Çermes në Lushnjë.

Një makinë e cila drejtohej nga një grua, e cila po udhëtonte në makinë bashkë me djalin e saj ka dalë jashtë rrugës.

Makina është përplasur me mbikalimin metalik dhe ka pësuar dëmtime të shumta por fatmirësisht të dy personat nënë e bir nuk kanë pësuar lëndime.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Foto të aksidentit

J.V/Dosja.al

Shto Koment