Aktualitet

Atentati në Elbasan! Burrin ia ekzekutuan me armë zjarri në makinë, zbulohet identiteti i bashkëshortes, u plagos në dorë

Mësohet se është dërguar në spital për të marrë ndihmën e duhur mjekësore ndërkohë që është e tronditur nga ngjarja. 
Featured image of article: Atentati në Elbasan! Burrin ia ekzekutuan me armë zjarri në makinë, zbulohet identiteti i bashkëshortes, u plagos në dorë

ELBASAN– Silvana Çaka është bashkëshortja e Everest Çakës i cili mbeti i vrarë mbrëmjen e sotme në Elbasan, nga persona ende të paidentifikuar. Ajo ka mbetur e plagosur në krah.

Mësohet se ajo është dërguar në spital për të marrë ndihmën e duhur mjekësore ndërkohë që është e tronditur nga ngjarja.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të atentatit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI I FUNDIT/ Vendi nuk gjen qetësi! Atentat në Elbasan, ekzekutohet brenda makinës Everest Çaka, plagoset edhe gruaja e tij

(a.b)/dosja.al

Shto Koment