Showbiz

Asnjëherë s’e kanë pranuar publikisht, Alban Hoxha i lë komentin romantik Çiljetës për herë të parë (FOTO)

Alban Hoxha i ka komentuar Çiljeta Xhilagës për herë të parë në rrjete sociale.
Featured image of article: Asnjëherë s’e kanë pranuar publikisht, Alban Hoxha i lë komentin romantik Çiljetës për herë të parë (FOTO) Këngëtarja, Çiljeta Xhilaga dhe portieri, Alban Hoxha.

TIRANË– Alban Hoxha dhe Çiljeta Xhilaga prej kohësh janë në një romancë mes tyre, por ende se kanë pranuar publikisht. Foto të shkrepura nga paparacët, kanë treguar se ata janë bashkë, por mesa duket për ta bërë publike lidhjen e tyre, ende nuk ka ardhur momenti i duhur.

Për herë të parë, portieri Alban Hoxha i ka komentuar publikisht Çiljetës në një video që këngëtarja ka ndarë në rrjete sociale.

 

Komenti i Alban Hoxhës në postimin e Çiljetës.


Një emoji me zemër dhe një buzëqeshje, mund ta marrim këtë si një koment romantik, pasi portieri ka qenë tepër i rezervuar në publik.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

🤞🏼

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on


Pak ditë më parë, Çiljeta Xhilaga postoi video me kunatat e saj, dhe duket se lidhja tashmë është bërë zyrtare.

 

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment