Politike

Asnjë shenjë nga Rama, kryeministri nuk shfaqet askund! Nxjerr kandidaten nga selia: Në emër të kryetarit iu them se…

VIDEO
Pas mbylljes së procesit të votimit, nga selia e Partisë Socialiste, sekretarja Bora Muzhaqi ka përcjellë mesazhin e Ramës për të gjithë patronazhistët dhe koordinatorët lokalë për ndihmën e tyre.
Featured image of article: Asnjë shenjë nga Rama, kryeministri nuk shfaqet askund! Nxjerr kandidaten nga selia: Në emër të kryetarit iu them se… Bora Muzhaqi

TIRANË– Ende asnjë shenjë nga kryeministri Edi Rama. Pas mbylljes së procesit të votimit, nga selia e Partisë Socialiste, sekretarja Bora Muzhaqi ka përcjellë mesazhin e Ramës për të gjithë patronazhistët dhe koordinatorët lokalë për ndihmën e tyre. Në fjalën e saj, Muzhaqi ka bërë me dije se hamendësimet e kundërshtarëve duhet që të ndalen për të pritur rezultatin final. 

“Shumë falendimerit që votuar. ishte ditë e bukur, kishim manifestim qytetar. Vullneti është shprehur dhe është koha e leximit me përgjegjësi ligjore. Në emër të Ramës, falenderim për patronazhistët dhe koordinatorët lokalë. Mirënjohje për punën tuaj. Tani mund të ndiqni rezultatin në shtëpinë tuaj. Iu kërkohet përgjegjësi shumë e lartë për të numëruar në mënyrë korrekte çdo fletë votimi. Kjo që fillon tani është emocionuese. Për të gjitha hamendësimet ia lëmë vendin rezultatit real. Shqiptarët dinë ta manifestojnë të drejtën e tyre,”-tha ajo në fjalën e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: MBYLLET PROCESI I VOTIMIT/ 3.6 mln shqiptarë “vulosën” 2021! PS kërkoi ‘histori’ me mandatin e tretë, PD-LSI zotohen për NDRYSHIM, pjesëmarrje MASIVE, ‘hackerohet’ për një orë aplikacioni i KQZ-së (ZHVILLIMET)

(k.m/dosja.al)

Shto Koment