Aktualitet

“ASNJË LËVIZJE!”/ Çfarë po ndodh në Durrës? RENEA-t dalin në terren, shkelma e grushta dy ‘të kapurve’, PAMJE nga aksioni

VIDEO
Siç duket edhe nga pamjet, efektivët kanë prangosur dy të kërkuarit, ndërsa në disa momente i qëllojnë me shkelma dhe me grushta.
Featured image of article: “ASNJË LËVIZJE!”/ Çfarë po ndodh në Durrës? RENEA-t dalin në terren, shkelma e grushta dy ‘të kapurve’, PAMJE nga aksioni Pamje nga videoja

DURRËS– Dy persona janë kapur nga forcat speciale të RENEA-s në qytetin e Durrësit, por nuk dihen detaje lidhur me identitetin e tyre. Siç duket edhe nga pamjet, efektivët kanë prangosur dy të kërkuarit, ndërsa në disa momente i qëllojnë me shkelma dhe me grushta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nuk dihet ende se përse janë arrestuar dhe nëse janë pjesë e ndonjë operacioni që po zhvillohet në heshtje nga Policia e Shtetit, pasi deri më tani nuk ka asnjë njoftim për prangosjen e tyre.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment