Blog

Asnjë gjë nuk i bën më dot Franca Shqipërisë. Le të pëlcasë nga marazi i vogli Makron!

Rruga e Shqipërisë sot është likuidimi i korrupsionit antikombëtar të lidershipëve politikë të të dy krahëve të politikës.Të tjerat janë pas dhe vijnë mbrapa. Rusia dhe Franca janë në dekadencë nga borxhet. Asgjë nuk i bëjnë dot Shqipërisë.
Featured image of article: Asnjë gjë nuk i bën më dot Franca Shqipërisë. Le të pëlcasë nga marazi i vogli Makron! Spartak Ngjela, avokat

TIRANË- Ajo ishte, në fakt, fuqia retrograde që i dha në vitin 1912 Serbisë dhe Greqisë mbi 80 mijë kilometra katrorë territor shqiptar. Asgjë nuk i bën dot më sot Shqipërisë. Shqipëria sot është aleatja më e madhe në Ballkan e Shteteve Bashkuara dhe Gjermanisë.

Rruga e Shqipërisë sot është likuidimi i korrupsionit antikombëtar të lidershipëve politikë të të dy krahëve të politikës.Të tjerat janë pas dhe vijnë mbrapa. Rusia dhe Franca janë në dekadencë nga borxhet. Asgjë nuk i bëjnë dot Shqipërisë.

Bota shqiptare në Ballkanin Perëndimor do bashkim me skemë të plotë, dhe të dy shtetet shqiptarë, Shqipëria dhe Kosova, duhet të bashkohen sa më shpejt që të jetë e mundur, me ndihmën e madhe të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Xhelozia e politikës francezë është aleanca primare dhe e fuqishme shqiptaro-amerikane. Ky është sekreti që fsheh i vogli Makron. Le të pëlcasë nga marazi! Shqipëria tani ka filluar reformimin real të historisë së saj në Ballkanin Perëndimor.

Kjo është e vërteta. Asgjë nuk i bën dot nesër politika franceze të ardhmes historike të Shqipërisë natyrore në Ballkanin Perëndimor… dhe aleancës së fuqishme shqiptaro-amerikane. Le të veprojë si të dojë i vogli Makron…

*(Shkrim i publikuar nga Spartak Ngjela në Facebook)

2 Komente në “Asnjë gjë nuk i bën më dot Franca Shqipërisë. Le të pëlcasë nga marazi i vogli Makron!

  1. Lidheni kete te cmendur,mos i jepni hapesire ne media. Ka shkajt totalisht. Aleanca shqiptaro-amerikane,o trap amerika ka zgjedh Greqine vend strategjik o debil,ska 1 muaj qe e ka konfirmuar Tramp.pse ste mbyty atje ne burg Enveri o idiot

    • Bravo ky avokati mendon se din gjithcka por per mendimin tim sa i perket politikes esht gomari ma analfabet ne Shqiperi.

Shto Koment